Dziś jest: 17 września 2019,     Imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta
Aktualności
GOPS
 Pracownicy
 Kontakt
Pomoc Społeczna
 Podstawa prawna
 Świadczenia
Świadczenia rodzinne
 Zasiłek rodzinny
 Jednorazowa zapomoga z tytułu urodzenia
 Świadczenia opiekuńcze
Fundusz alimentacyjny
Dodatek mieszkaniowy
Przetargi
"Rodzina wolna od przemocy"
 O projekcie
 Zrealizowane działania
 Gdzie uzyskać pomoc
 Przydatne linki


  Strona główna\ ...\ Pracownicy


Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubaczowie
ul. Jasna 1
 37 - 600 Lubaczów



Kierownik:
  • Maria Oleszycka
    tel.: 16 632 16 84 wew. 30
    e-mail: m.oleszycka@gops.lubaczow.com.pl

Główna Księgowa:
  • Stanisława Janczura
    tel.: 16 632 16 84 wew. 30
    e-mail: s.janczura@gops.lubaczow.com.pl

Zasiłki rodzinne: 
tel.: 16 632 16 84 wew. 19
  • mgr Agata Oleszycka
    a.oleszycka@gops.lubaczow.com.pl
  • Elżbieta Szczybyło
    e.szczybylo@gops.lubaczow.com.pl
  • mgr Grażyna Buczek
    g.buczek@gops.lubaczow.com.pl
  • Barbara Wojtowicz
    b.wojtowicz@gops.lubaczow.com.pl

Pomoc społeczna:
tel.: 16 632 16 84 wew. 27
  • Maria Pytel
    m.pytel@gops.lubaczow.com.pl
  • mgr Justyna Buczko
    j.buczko@gops.lubaczow.com.pl
  • mgr Beata Paryniak
    b.paryniak@gops.lubaczow.com.pl
  • mgr Urszula Pilip
    u.pilip@gops.lubaczow.com.pl
  • mgr Danuta Janczura
    d.janczura@gops.lubaczow.com.pl

 


Informacje wprowadził: Administrator 2010-07-22 20:14:29


 
Gminny
Ośrodek Pomocy Społecznej
w Lubaczowie
ul. Jasna 1
37-600 Lubaczów
gops@lubaczow.com.pl
tel/fax. 16 632 23 47
16 632 16 84 wew. 19,27,30




Strona www Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubaczowie
zrealizowana w ramach projektu
"Czas na aktywność w Gminie Lubaczów"
współfinansowanego przez Unię Europejską
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
© 2010-14 .: GOPS Lubaczów :. Ver. 1.02